____________________________________________________NÁRODNÍ VÝSTAVA KLATOVY - ROZHODČÍ -JUDGE LIST

sobota 3. 7. 2021
skupina I. Group

Border kolie Švarcová Monika - CZ
Chodský pes Soldánová Ivana  - CZ
Bílý švýcarský ovčák Tichá Vladimíra - CZ
 Australský ovčák, Bearded kolie, Beauceron, Československý vlčák, Flanderský bouvier, Slovenský čuvač,  Bobtail, Němečtí ovčáci Ovesná Jaroslava - CZ
Kolie dlouhosrstá, krátkosrstá, Sheltie Svobodová Mlada  - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny I. Jančík Leoš  CZ

sobota 3. 7. 2021
skupina III. Group

 Lakeland terrier, Manchester, Welsh teriér, Jack russel teriér, Parson russel teriér,
  Irish soft coat terrier, Kerry blue,  Welsh terrier.
Eichacker Klára - CZ
Český teriér, Staffordshire bullterrier, Yorkshire terrier, sealyham teriér Frnčo Ladislav CZ
Americký stafordširský terier, Bulteriér, Bulteriér miniaturní Tichá Vladimíra - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny III. van Ruiten-Hajnová G. - CZ

sobota 3. 7. 2021
skupina IV. Group

Jezevčík drsnosrstý - všechny velikosti Hájková Dana  - CZ
ostatní jezevčíci Lysák Radvan  - CZ

sobota 3. 7. 2021

skupina VI. Group

Rhodéský ridgeback, beagle, Dalmatin, Velký a malý hrubosrstý vendéeský basset Beránková Svatava - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VI Frnčová Lenka - CZ

sobota 3. 7. 2021
skupina VII. Group

 Výmarský ohař,  Velký münsterlandský ohař Brůžková Alena - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VII. Šimek František  - CZ

sobota 3. 7. 2021
skupina VIII. Group

 Německý křepelák, labradorský a flat  retriever Mervová Darina - CZ
Anglický kokršpaněl Trnková Lucie  - CZ
Americký kokršpaněl Tichá Vladimíra  - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny VIII    Dolejšová Olga - CZ

sobota 3. 7. 2021
skupina FCI neuznaná plemena - NO FCI Group

ostatní nejmenovaná neuznaná FCI plemena Rybárová Václava - CZ

Junior handlingBrůžková Alena - CZ

neděle 4. 7. 2021
skupina II. Group

 KníračiNěmecký pinč, Trpasličí pinč, Vodrážková Petra - CZ
Německá doga, Novofundlanský pes, Rotvajler, Tibetská doga, Dobrman , Landseer Šimek František CZ
Velký švýcarský salašnický pes, Bernský salašnický pes, Appenzellský salašnický pes, Entlebuchský salašnický pes Procházková Eva - CZ
Leonberger, Bullmastif, Anglický buldok, Italský corso pes, Tosa-Inu
Jančík Leoš  CZ
Hovawart Dolejšová Olga - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny II Fairaislová Lenka - CZ

neděle 4. 7. 2021
skupina V. Group

Americká akita Žampachová Eva - CZ
Basenji, Aljašský malamut, shikoku,  Mexický naháč,  Akita-Inu, Shiba-Inu, Samojed, Thai Bangkaew Dog, Japonský špic Lysák Radovan - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny V Ovesná Božena - CZ

neděle 4. 7. 2021
skupina IX. Group

Francouzský buldoček, Belgický grifonek, Brabantík, Bruselský grifonek, Mops Tichá Vladimíra - CZ
Kavalír king charles španěl , King charles španěl, Ovesná Božena - CZ
Bostonský teriér, Shih-tzu, Tibetský terier, Tibetský španěl,  Papillon , Phaléne , Ruský toy, Pudl Ovesná Jaroslava  - CZ
Čínský chocholatý pes, Čivava Klírová Naďa - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny IX Frnčová Lenka - CZ

neděle 4.7.2021
skupina X. Group

Barzoj, Deerhound, Afgánský chrt  Dolejšová Olga  - CZ
ostatní nejmenovaná plemena skupiny X Bouček František - CZ

Junior handling - Brůžková Alena - CZ

www.vystavaklatovy.info © - copyright 2008-2021